جستجو در سایت

   instagram icon   تلفن :  02175052000     ایمیل : info@hekmatleasing.ir

سه شنبه, 15 اسفند 1396 ساعت 12:42

معرفی خدمات ما

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

از تاسیس اولین شرکت لیزینگ در ایران بیش از 40 سال می گذرد ولیکن توسعه و رشد کمی لیزینگ در ایران به 15 سال اخیر بر می گردد که در حال حاضر تعدادی شرکت های قانونی و فعال در این صنعت ،و با مجوز بانک مرکزی مشغول فعالیت می باشند که عمدتاً سهامداران این شرکتها ، بانکها و یا تولیدکنندگان خودرو می باشند و بیش از 300 شرکت نیز بصورت غیر قانونی و بدون مجوز در حال فعالیت هستند .

 

گروه فعال الف کالاهای مصرفی بادوام لوازم خانگی و تجهیزات رایانه ای

گروه فعال ب انواع سواری و کامیون های سبک

گروه فعال ج لیزینگ کالاهای سرمایه ای گران قیمت نظیر هواپیما- تریلی- کامیون و ماشین آلات سنگین

 

در عصر حاضر ، توسعه صنعت لیزینگ به عنوان یک ضرورت عمومی در سراسر جهان به شمار می آید که نقش این فرایند در چرخه اقتصادی کشورها ، اثرات مثبت و اجتناب ناپذیری در ایجاد تعادل عرضه و تقاضا را شامل شده است . به طوری که بر اساس بررسی های مطالعاتی و اقتصادی گوناگون اعتباری معتبر ، بعد از وام های مستقیم بانکی ، روش تامین اعتبارات از طریق لیزینگ در رتبه دوم تامین اعتباری قرار گرفته است .

 

زمینه های فعالیت

   با حمایت بانک حکمت ایرانیان این شرکت با بهره گیری از متخصصان متعهد و کارشناسان مجرب صنعت لیزینگ با رعایت مفاد ماده 4 قانون تنظیم بازار غیر متشکل پولی کشور مصوب به تاریخ 1383/10/22 مجلس شورای اسلامی و دستورالعمل اجرایی تأسيس ، فعاليت و نظارت بر شرکتهاي ليزينگ ( واسپاري ) صادره از سوی مديريت كل مقررات ، مجوزهاي بانکي و مبارزه با پولشويي اداره مطالعات و مقررات بانک مرکزی ج . ا . ا ، موفق به اخذ مجوزهای لازم جهت ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها گردید و در تاریخ 1395/05/19 در اداره ثبت شرکتهای تهران با سرمایه 100.000.000.000 ریال به شماره 496495 به ثبت رسید .

 

موضوع اصلی شرکت : خرید انواع کالا و اموال منقول و غیر منقول طبق دستور العمل تاسیس ،فعالیت و نظارت بر شرکتهای لیزینگ مصوب شورای پول و اعتبار و واگذاری آنها به متقاضیان در قالب عقود اجاره و یا فروش اقساطی

 

موضوع فرعی شرکت : خرید و فروش انواع اوراق بهادار به منظور مدیریت نقدینگی در چهارچوب قوانین و مقررات

 

در تاریخ 1395/05/30 این شرکت موفق به اخذ مجوز فعالیت رسمی در امر واسپاری از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شد .

این شرکت در تاریخ 1395/06/27موفق به اخذ مجوز شماره گذاری از معاونت فنی و مهندسی راهور ناجا شد و هم اکنون عضو رسمی انجمن ملی لیزینگ ایران میباشد .

در رتبه بندی شرکتهای لیزینگ ، این شرکت در ردیف ( ج ) قرا می گیرد .

نظر به اهمیت اهداف و نقش موثر صنعت لیزینگ در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور ، دستیابی به جایگاه پنج شرکت اول در این صنعت در چشم انداز سه ساله مورد نظر میباشد که این مهم با حمایت و همکاری مضاعف مدیران با تجربه ، متعهد و متدین بانک حکمت ایرانیان زیر سایه بقیه ا... قابل اجرا میباشد .

انجام عملیات لیزینگ با دقت ، سرعت و سهولت به منظور رفاه حال کارکنان محترم ارتش .

ارائه خدمات نوین و فراهم نمودن زمینه مناسب در احداث ، تجهیز ، توسعه و تکمیل طرح های پزشکی ، صنعتی و . . .   .

ارائه عملیات لیزینگ به اشخاص حقیقی و حقوقی و موسسات دولتی و غیر دولتی .

تامین سرمایه و بهکارگیری در بخشهای مختلف اقتصادی و صنعتی کشور با حفظ منافع سهامداران .

 

انجام عملیات لیزینگ در حوزه‌های ذیل جزء اهداف این شرکت می‌باشد :

  • انواع خودروهای سواری و سنگین و تجهیزات مرتبط با انواع حمل و نقل‌ جاده ای .
  • لوازم خانگی و ایجاد خدمات رفاهی جهت کارکنان محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران .
  • تجهیزات راه سازی ، ماشین آلات سنگین مورد نیاز کارخانجات صنعتی و کالاهای سرمایهای گران قیمت نظیر هواپیما .
  • تامین جهیزیه واجدین شرایط کارکنان زحمتکش و خدوم ارتش جمهوری اسلامی ایران و بانک حکمت ایرانیان از طرق عقد قرارداد با تولید کنندگان واردکنندگان و تامین کنندگان برتر و مطرح
  • سایر موارد کالاهای منقول یا غیر منقول مجاز . 

 

مجموعه فعالیت انجام شده تاکنون

1-   لیزینگ خودرو سواری ویژه کارکنان و بازنشستگان محترم ارتش

شرکت واسپاری حکمت ایرانیان افتخار دارد پس از اجرای موفقیت آمیز و پر استقبال طرح افتتاحیه که در تاریخ 26/01/1396 با حضور مدیر عامل محترم بانک حکمت ایرانیانو جمعی از فرماندهان و پرسنل ارتش جمهوری اسلامی ایران در قالب طرح حکمت 1 اجرا گردید و در ادامه نیز به مناسب عید مبعث - نیمه شعبان و ولادت با سعادت خاتم الانبیأ در سال جاری ، طرح های حکمت 2 - 3 و 4 را در جهت گسترش رفاه و رضایت مندی پرسنل غیور و زحمتکش ارتش جمهوری اسلامی ایران اجرا گذاشته است که جذابیت های این طرح ها شامل موارد ذیل می باشد :

اعطا تسهیلات با نرخ 18 % به شاغلین و بازنشستگان نیروهای مسلح بدون اخذ وثیقه و ضامن .

تحویل فوری خودروها طی یک هفته کاری .

صدور اسناد مالکیت به نام تسهیلات گیرنده .

 

2-   لیزینگ خودرو های سواری وارداتی (ویژه عموم )

تعدادی خودرو سواری وارداتی شامل برندهای : KIA MOTORS و HYUNDAI در قالب عقود فروش اقساطی و اجاره به شرط تملیک به متقاضیان واگذار گردید .

 

3-   ارائه تسهیلات در طرح نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل جاده ای

شرکت واسپاری حکمت ایرانیان در راستای مشارکت و نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور مشارکت در نوسازی کاهش آلودگی هوا و بهبود سلامت محیط زیست - کسب درآمد و اشتغال زایی برای هموطنان عزیز ، طی عقد قرارداد با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و شرکت سیبا موتور ، تاکنون بیش از 100 میلیارد ریال به متقاضیان تسهیلات پرداخت نموده است که با توجه به ضمانت اجرایی از طریق کارت هوشمند ، وصول اقساط آنها بسیار منظم و بموقع انجام میشود .

اُمید است با استعانت از درگاه پروردگار یکتا و زیر سایه رهنمودهای فرماندهی معظم و معزز کل قوا با حمایت از جانب مدیران و مسئولین با تجربه و فرهیخته بانک حکمت ایرانیان که حق بنیانگذاری و راه اندازی مجموعه واسپاری حکمت ایرانیان را دارا می باشند ، بتوانیم قسمتی از جان فشانی های غیور مردان ارتش ولایت مدار را با به کارگیری نیروی انسانی مجرب و آموزش دیدهِ مؤمن ، متعهد و توانا و ارائه خدمات نوین و در خور شأن این عزیزان ، جبران نمائیم .

خواندن 3052 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 15 اسفند 1396 ساعت 14:20
محتوای بیشتر در این بخش: « اعضای هیئت مدیره

با اشتراک در خبرنامه از آخرین به روز رسانی ها مطلع شوید

خبرنامه ها به آدرس ایمیل شما ارسال میشود