جستجو در سایت

   instagram icon   تلفن :  02175052000     ایمیل : info@hekmatleasing.ir

در ذیل سوالاتی که به صورت مکرر پرسیده میشوند پاسخ داده میشود

سوالات مرتبط با لیزینگ و عملیات لیزینگ

بله، شرکت واسپاری حکمت ایرانیان تحت نظارت بانک مرکزی بوده و نام این شرکت در لیست شرکتهای دارای مجوز بانک مرکزی موجود در سایت بانک مرکزی به آدرس www.cbi.ir قسمت بانک ها و موسسات اعتباری مجاز درج گردیده است.

تمامی شرکتهای تحت نظارت بانک مرکزی و دارای مجور راهور ناجا این امکان را دارند تا خودروها را بصورت اجاره به شرط تملیک واگذار نمایند. در این روش نام شرکت لیزینگ در سند فروش خودرو و شناسنامه مالکیت بعنوان مالک و نام تسهیلات گیرنده بعنوان مستاجر درج می گردد و فقط پلاک خودرو بنام تسهیلات گیرنده یا همان مستاجر می باشدو در صورت پرداخت تمامی اقساط و تسویه حساب با شرکت، عملیات انتقال اسناد خودرو بنام مستاجر انجام می پذیرد.

در روش فروش اقساطی تمامی مدارک بنام متقاضی بوده و با هماهنگی انجام شده با خودروساز، سند فروش خودرو توسط کمپانی در رهن شرکت لیزینگ و شناسنامه مالکیت توسط پلیس راهور ناجا در ترهین شرکت لیزینگ قرار می گیرد و پس از تسویه حساب با شرکت عملیات فک رهن انجام می پذیرد

تمامی هزینه های ترهین و فک رهن خودرو بر عهده متقاضی می باشد.

اسناد خودرو شامل سند فروش و شناسنامه مالکیت خودرو تا پایان قرارداد و تسویه حساب کامل نزد شرکت لیزینگ باقی می ماند و کپی برابر با اصل جهت ارائه به کلیه ادارات به متقاضی تحویل می شود.

شرکت لیزینگ نقش ارائه دهنده تسهیلات را داشته و تحویل خودرو و خدمات پس از فروش بر عهده شرکت های خودروساز می باشد.


سوالات مرتبط با وصول اقساط

بله، با توجه به درخواست متقاضی و موافقت شرکت لیزینگ امکان باز پرداخت اقساط بصورت تناوب دار وجود دارد.

بله امکان تسویه زود هنگام و جود دارد و مطابق با مقررات بانک مرکزی ج.ا.ا مابقی سود دوره سررسید نشده از متقاضی اخذ نمیگردد.

با اشتراک در خبرنامه از آخرین به روز رسانی ها مطلع شوید

خبرنامه ها به آدرس ایمیل شما ارسال میشود